14 Şubat 2016 Pazar 07:44
Köşe Yazarımız Olmak İster misiniz? Başvurmak için tıklayın.

AK Parti Isparta Belde Belediye Başkan Adayları Açıklandı

Haber: AK Parti Isparta Belde Belediye Başkan Adayları Açıklandı
29 Ocak 2014 Çarşamba - 14:43 DHA [5603327]

Isparta'da AK Parti, 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde yarışacak Isparta belde belediyelerindeki başkan adaylarını açıkladı.Isparta'da AK Parti, 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde yarışacak Isparta belde belediyelerindeki başkan adaylarını açıkladı. AK Parti İl Başkanı Osman Zabun, ilçe belediye başkan adaylarının da çok yakında açıklanacağını söyledi.

Isparta'da mevcut belde başkanları Sarıidris Belediye Başkanı Mehmet Yılmaz, Güneykent Belediye Başkanı Fahrettin Gözgün, Merkez Kuleönü Belediye Başkanı Selahattin Kocabıyık, Sav Belediye Başkanı Mustafa Şahin, Büyükkabaca Belediye Başkanı Ali İhsan Temurçin, Çarıksaraylar Belediye Başkanı Özcan Turhan tekrar aday gösterildi.

Keçiborlu'nun Senir beldesinde Kazım Önder Varol, Şarkikaraağaç İlçesi'nin Çiçekpınar beldesinde Derviş Açar ve Yalvaç İlçesi'nin Hüyüklü beldesinde Mehmet Görgülü aday gösterildi.

AK Parti Isparta İl Başkanı Osman Zabun, ilçe belediye başkan adaylarının ne zaman açıklanacağı konusunda ise "Tarih veremem ama eli kulağında. Çok yakın zamanda isimler netleşecek" yanıtını verdi. - Isparta

İlgili Yorumlar
Daha önce yorum yapılmamış.
Yorumunuzu Yazın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ispartaHaber.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Say